NumaraPaneli.Com üzerinden para kazanmak isteyen arkadaşlar için bu makaleyi yazıyorum.Bildiğiniz gibi numarapaneli.com +18 sohbet hatlarından size özel birer numara veren ve bu numaraya yapılan aramalardan kesilen ücretten size pay veren bir firmadır.

numara-paneli-para-kazanma-yollari

Numara Nasıl Alınır ?

Numara almak için öncelikle NumaraPaneli.Com adresine kayıt olmanız gerekiyor. Kayıttan sonra telefonunuza gelen aktivasyon kodu ile hesabınızı onaylıyorsunuz. Bu işlemden sonra numara talep et alanından istenilen bilgileri girerek sistemden kendi numaranızı alabilirsiniz.

Peki Nasıl Para Kazanırım ?

Para kazanmak için size verilen numaranın aranması gerekmektedir. Arandığında +18 sohbet hatlarına bir yönlendirme olur ve arayan kişi oradaki bayanlar ile konuşurlar. Bu konuşmadan alınan ücretin bir kısmı sizin hesabınıza yansıtılır.

Peki Numaramın Nasıl Aranmasını Sağlarım ?

Üzülerek yazıyorum ki bunun için ülkemizde yaşayan bir ton abaza insan topluluğu bulunuyor.Bunlar genelde kuş beyinli herifler oldukları için kandırması kolaydır. Bir tane facebook hesabı açın ve bu hesaba bir bayanın birkaç tane fotoğrafını ekleyin ve hesabın gerçek gibi gözükmesini sağlayın. Yaklaşık 50 kişiye istek atın. Bunların çoğunluğu erkek olsun. Buradan sonra birkaç gün içerisinde zaten tonla abaza peşinize takılmış olacaktır zaten.

Bu adımlardan sonra facebook’taki gruplara üye olmaya başlayın. Genel içerikli yerel ve yetişkinlerin bulundukları gruplar olsun bu gruplar. Aldığınız numarayı bu gruplarda paylaşarak aranmasını sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak kendinizi yurt dışında yaşıyor gibi göstermeniz halinde hesabınız daha inandırıcı hale gelecektir.

Aynı durumu otomatik olarak gruplara göndermek için sitemizdeki Facebook otomatik paylaşım hizmetimizi kullanabilirsiniz.

 

Yazımı burada sonlandırıyorum ancak danışmak istediklerinizi yorum yaparak sorabilirsiniz.

numara-paneli-para-kazanmak-odeme-kaniti

 

CEVAP VER