Merhaba arkadaşlar , bu yazımızda sizlere internetten bilgisyarınıza film indirmek için kullanabileceğiniz birkaç yöntemi paylaşacağım. Bilgisayar konusunda bana sıkça sorulan sorulardan bir tanesi olan Nasıl Film İndirilir ? sorusunu bu yazımda cevaplamaya çalışacağım.

İnternet Download Manager İle Film İndirmek ?

En çok kullandığım program olan  İnternet Download Manager piyasanın en başarılı dosya indirme yardımcısıdır.Sadece film indirmek için kullanılmayan bu program ile tüm dosyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Peki Nasıl Kullanacağım ?

Öncelikle yazımın en altında vereceğim indirme bağlantılarını kullanarak program indirin ve bilgisayarınıza yükleyin. Yükleme işleminden sonra kullandığınız tarayıcıyı ( Google Chrome Tavsiyemdir ) kapatıp tekrar açmanız gerekiyor.internet-download-manager

Bu işlemi yapıktan sonra programın eklentisi tarayıcınıza kurulmuş olur ve girdiğiniz tüm sitelerde açtığınız müzik ve video dosyaları dahil tüm dosyaları rahatlıkla indirebilirsiniz.

İstediğiniz bir filmi açın ve izlemeye başlayın. Film yüklendiğinde resimde olduğu gibi bir buton çıkacaktır. 

internetten-film-indirme

Bu butona tıklayarak filmi bilgisayarınıza indirmeye başlayabilirsiniz.

Bazı web sitelerinde videolar birkaç mb olarak gözükebilir. Bu durumda altarnatif kaynakları kullanarak denemeye devam edebilirsiniz.
indir

CEVAP VER